Войти|Регистрация

Інтерв’ю Олександра Висоцького в телешоу «Ранок»

Ранок "Нової Волині" №55 від 6 лютого 2013 року

Телешоу Ранок з Олександром Висоцьким

Фрагмент інтерв'ю

Ведучий:

- Що таке теорія "трьох біоритмів"?

Олександр Висоцький:

- Так і називається теорія трьох біоритмів. Їй більше 100 років. На початку століття зусиллями трьох вчених була відкрита ця теорія. Наші інтелектуальні, емоційні, фізичні та інтуїтивні стани не є стабільними. Вони піднімаються як ці лінії уверх- вниз і, коли, припустимо, у людини співпадають мінімуми (дуже рідко) настає не найкращий період, можливі певні проблеми. А коли іде підйом біоритмів, особливо всіх трьох, то це дуже сприятливий період для якихось починань...

Ведуча:

- Що таке біоритми людини?

Олександр Висоцький:

- Біоритми це ритмічні зміни наших станів. Тобто є день - ніч, скорочення серця, дихання. В природі все притаманно ритму. Немає таких процесів які б не мали ритмічності, у тому числі наш розумовий, емоційний та фізичний стан. Вони не є стабільними, а змінюються. Але хочу зазначити, що ці мінімуми не є абсолютний мінімум, це ніби найнижча точка і чим вище людина розвинена, тим менше підйоми - спади на неї впливають і вона їх менше відчуває.

Ведучий:

- Тобто все одно треба працювати, працювати і працювати і щось таки вдасться...

Олександр Висоцький:

- Працювати треба. Але хочу сказати, що як раз в ці дні (так звані мінімуми) відбуваються якісь певні переключення процесів і тоді треба просто себе берегти. Якщо фізичний мінімум, не навантажувати себе фізично. По-перше людина дуже швидко втомлюється і можна щось зламати в середині. Як зазначив один із засновників біоритмології мінімуми це ніби вхідні ворота для життя, хвороби чи смерті. Залежно від того що саме ми в цей день впускаємо у себе, так ми далі живемо і розвиваємось.

Відео (початок інтерв'ю Олександра Висоцького - 21:10 хв., закінчення інтерв'ю - 42:00 хв.)

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

© 2002 - 2017 Александр Высоцкий. Материалы сайта защищены авторским правом. Свидетельство № 9221.
Любое воспроизведение материалов сайта - только с письменного разрешения автора.