Войти|Регистрация

Медиа

Найти свою половинку поможет «формула любви»

Газета "Комсомольская правда в Украине" ноябрь 2016 года

Олександр Висоцький

Планеты могут все перечеркнуть

Как гласит старая песня, на "10 девчонок по статистике 9 ребят". А в наше время, судя по всему, статистика еще хуже. Куда ни глянь – невостребованных невест тьма. Многие девушки в самом вкусном возрасте сожалеют, что всех пригожих женихов уже окольцовали менее требовательные соискательницы, пока они порхали в поисках лучшего принца на белом коне.

Подробнее...

Якби знати, коли впадеш… А біоритмолог — знає

Газета "Волинь" від 1 серпня 2015року

Олександр Висоцький

Запобігти травмам, загостренням захворювань, різним життєвим невдачам цілком реально, якщо зважати на періоди закономірного спаду фізичних, емоційних, інтуїтивних та інтелектуальних біоритмів і відповідно коригувати рівень завантаженості, рід занять... У цьому переконує досвід лучанина Олександра Висоцького (на фото), який своє життя присвятив вивченню науки про біоритми

Подробнее...

У кожного своя формула кохання

Газета "Волинь" від 5 квітня 2014року

Олександр Висоцький

Лучанин Олександр Висоцький (на фото), який понад 30 років вивчає біоритми і досліджує вплив їхньої сумісності на подружнє життя, якоюсь мірою вважає нашу газету своєрідною хрещеною матір’ю. Адже саме на її сторінках у 80 х роках минулого століття з’явилася його перша публікація про ці дослідження. І коли 2007 го видав свою книжку "Моя "Формула любові", то насамперед прийшов у редакцію і став співрозмовником ведучої рубрики "Любить! Не любить", а відтак? численних наших шанувальників

Подробнее...

Інтерв’ю Олександра Висоцького в телешоу «Ранок»

Ранок "Нової Волині" №55 від 6 лютого 2013 року

Телешоу Ранок з Олександром Висоцьким

Фрагмент інтерв'ю

Ведучий:

- Що таке теорія "трьох біоритмів"?

Олександр Висоцький:

- Так і називається теорія трьох біоритмів. Їй більше 100 років. На початку століття зусиллями трьох вчених була відкрита ця теорія. Наші інтелектуальні, емоційні, фізичні та інтуїтивні стани не є стабільними. Вони піднімаються як ці лінії уверх- вниз і, коли, припустимо, у людини співпадають мінімуми (дуже рідко) настає не найкращий період, можливі певні проблеми. А коли іде підйом біоритмів, особливо всіх трьох, то це дуже сприятливий період для якихось починань...

Подробнее...

Wynaleziono Formułę Miłości

Portal "Monitor Wołyński" 18/10/2012

Ponad 20 lat temu dokonał tego Wołyniak Oleksandr Wysockyj.

Prawie trzydzieści lat swego życia Oleksandr Wysockyj z Wołynia, poświęcił badaniu biorytmów. Pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku odkrył Formułę Miłości, która została oparta o zasadę kompatybilności biorytmów ludzi. O sekretach spraw sercowych napisał i opublikował dwie książki: "Formuła Miłości: mit i rzeczywistość", "Moja Formuła Miłości". Dzisiaj Oleksandra Wysockiego gości "Monitor Wołyński".

Подробнее...

Таємницю кохання розкрито

Газета "Вісник" від 14 лютого 2012року

Олександр Висоцький

Стверджує дослідник теорії біоритмів Олександр Висоцький

Ще на початку ХХ століття відкрили теорію “трьох біоритмів”. Її автори Герман Свобода, Вільгельм Фліс та Фрідріх Тельчер. Науковці аналізували поведінку людей і дійшли висновку, що кожна людина має свої біоритми – від народження до смерті: фізичні, інтелектуальні та емоційні. Вони мають свої підйоми та спади. Тому бувають такі дні, що людина відчуває неймовірний сплеск енергії та сил, коли здається, що "гори звернув би'. А бувають дні ніби безпричинної втоми. Це і є максимуми та мінімуми наших біоритмів, адже кожен з них має різну тривалість. Фізичний ритм змінюється упродовж 22 днів і відповідає за фізичну та сексуальну активність, працездатність. Емоційний триває 27 днів і впливає на наші почуття, настрій та емоції. Інтелектуальний ритм (32 дні) відповідає за пам’ять, розумову активність, здатність до навчання, фантазію.

Подробнее...

Розкрита таємниця кохання?

Газета День від 20 квітня 2011року №70

Лучанин Олександр Висоцький розказав "Дню" про свої наукові дослідження й знахідки

Чимало філософів, письменників та науковців намагалися пояснити, що таке кохання, звідки береться і куди зникає? Чому одні сімейні пари живуть у любові до смерті, а інші не можуть знайти спільної мови — і розлучаються (страждають їхні діти, які згодом повторюють помилки своїх батьків). За офіційною статистикою, з десяти шлюбів три руйнуються через кілька років спільного життя. Науковці називають різні причини: соціальні, матеріальні, духовні... Волинський дослідник Олександр Висоцький переконаний, що йому вдалося розкрити закономірності виникнення цього почуття і створити алгоритм розвитку стосунків закоханих.

Подробнее...

Найгірше ми пройшли у липні-серпні 2010-го.

Газета Віче від 17 лютого 2011року

Олександр Висоцький

Олександр Висоцький — про формулу кохання, астрологічні транзити та найважчі періоди в житті планети.

Хто тільки не намагався віднайти його секрет! Вчені й поети, художники й дослідники, чародії та астрологи. Хіміки стверджують, що кохання — це лише банальна хімічна реакція в людському організмі, якої вистачає на якихось п'ять років і не більше. Медики доводять, що це наслідок дії відповідних гормонів, які викликають стан закоханості, близький до стану наркотичного сп'яніння. А воно й далі залишається таємницею. Нам так хочеться вірити, що це найвище і найпрекрасніше почуття, яке доступне людині...

Подробнее...

Створити нову сім’ю просто: вчіться рахувати.

Газета Сім'я і Дім від 18 листопада 2010року

Усім час до часу доводиться чути про те, що комусь не щастить у коханні. Гадаєте, причина в лихій долі? Зовсім ні. Олександр ВИСОЦЬКИЙ чотири роки розробляв власну "формулу кохання" і запевняє, що знайти свою половинку й створити щасливу сім’ю – просто.

Подробнее...

Формула Каліостро

Віче. Журнал Верховної Ради України.

Олександр Висоцький
Ця розмова – наче такий собі словесно-любовний напій, заварений святковими днями аж ніяк не випадково. Напередодні кожного року будь-який землянин замислюється про речі, які для особистісного світу значно вагоміші за президентські вибори та глобальне потепління. А саме – про майбутні взаємини, про кохання й щастя.

Подробнее...

  • Контакт

    Связаться с Александром Высоцким можно по адресу:

    [email protected]

© 2002 - 2018 Александр Высоцкий. Материалы сайта защищены авторским правом. Свидетельство № 9221.
Любое воспроизведение материалов сайта - только с письменного разрешения автора.