Войти|Регистрация

Найгірше ми пройшли у липні-серпні 2010-го.

Газета Віче від 17 лютого 2011року

Олександр Висоцький

Олександр Висоцький — про формулу кохання, астрологічні транзити та найважчі періоди в житті планети.

Хто тільки не намагався віднайти його секрет! Вчені й поети, художники й дослідники, чародії та астрологи. Хіміки стверджують, що кохання — це лише банальна хімічна реакція в людському організмі, якої вистачає на якихось п'ять років і не більше. Медики доводять, що це наслідок дії відповідних гормонів, які викликають стан закоханості, близький до стану наркотичного сп'яніння. А воно й далі залишається таємницею. Нам так хочеться вірити, що це найвище і найпрекрасніше почуття, яке доступне людині...

Олександр Висоцький, будівельник за фахом і дослідник за покликанням, формулу кохання вивчає ось уже 24 роки. А починалося все банально і несерйозно ще в студентські роки. Наша газета ще на початку 90-их писала про це його захоплення. І чим далі він закопувався у цю тему, то ставало цікавіше й цікавіше. Зрештою вона так захопила, що поринув у неї з головою. І таки докопався, навіть авторське право зареєстрував на свій науковий твір під назвою "Методика розрахунків біоритмів і сумісності". Видав також книгу "Моя "Формула любви", щоправда, російською мовою, бо його напрацюваннями цікавилося багато людей у всіх куточках колишнього СРСР. Назвав її не випадково так, бо у популярному кінофільмі "Формула кохання" граф Каліостро теж шукав формулу кохання, щоб зробити людей щасливими, щоб вони не страждали від нещасливого кохання. Вісім років тому Олександр відкрив свій сайт чотирма мовами (українською, російською, польською та англійською), у назві якого він теж використав ім'я відомого алхіміка. На сайті побувало вже понад 700 тисяч відвідувачів.

— Зізнаюся чесно, чомусь думала, що пік захоплення такими речами у людей вже пройшов. Невже сучасна молодь цим цікавиться? — питаю в Олександра, який напередодні головного дня усіх закоханих, тобто Дня святого Валентина, побував у нас в редакції.

— Ще й як цікавиться! Молодь тепер одружується за біоритмами і дітей народжує за біоритмами. На сайті є спеціальна програма сумісності, людина задає лише свої дані та отримує готовий результат. Я переписувався в Інтернеті із чоловіком з Києва, так він перед кожним своїм побаченням наперед прораховував сумісність своїх біоритмів і дівчини, з якою мав зустрічатися.

І якщо вони не співпадали, то не йшов на побачення. Я казав йому, що не варто вже так категорично, зустрінься, поспілкуйся з людиною, до РАЦСу тебе ніхто силою не потягне.

— Ви не думали, що ваша теорія сумісності позбавляє людей найбільшої розкоші — спілкування? Ось цей чоловік, про якого ви розповідаєте, обкрадає себе фактично. Чи можна почуття вкладати у математичні формули, графіки?

— Знаннями треба вміти користуватися без фанатизму, як кажуть. Взагалі б я радив починати спілкування із дружніх стосунків. Кохання — це хвороба, й коли людина закохана, вона не здатна об'єктивно оцінювати партнера. Та яким буває спілкування, коли біоритми обох людей сходяться? Це фантастика! Відчуття неймовірні. Буває, що навіть говорити не хочеться, цілуватися, лише слухати дихання одне одного й бути від того щасливим.

— Так це ж і є кохання!

— Правильно. Бо кохання — це взаємодія біополів. Гармонія біоритмів породжує взаємне почуття, а дисгармонія створює проблеми в спілкуванні. Ми завжди дивуємося, коли такі красиві, міцні й зразкові шлюби раптом розпадаються. Коли ж обрахувати сумісність їхніх біополів, то ці двоє просто не могли більше співіснувати поруч одне з одним. Сумісність фізичних біоритмів, наприклад, дозволяє відчувати повну насолоду в інтимному житті. Якщо до цього додати ще взаємні почуття (сумісність інтелектуальних та емоційних ритмів), то можна досягти небачених висот. У сумісності емоційних ритмів криється таємниця жіночого серця. Це єдине, чого по-справжньому прагне кожна жінка. Чоловік шукає сумісності інтелектуальних ритмів, а жінка — емоційних. В цьому й полягає головна суперечність між ними. Жінка навіть у злочинцеві, з яким у неї однакові емоційні ритми, знайде щось позитивне. Про це можна багато цікавого розповідати. Мої послідовники, які продовжують відпрацьовувати формулу сумісності, до речі, відкрили чимало цікавих речей. Мені вже не цікава ця тема, а вони вивчають і знаходять нові повороти. Теорія існує, її можна доповнювати деталями, бо в площині людських взаємин є безліч нюансів. У Санкт-Петербурзі є жінка, яка за моєю формулою вивчає типи сумісності батьків і дітей і вже дослідила 1000 чоловік. Хтось вивчає сумісність у колективі. Бо сумісність біоритмів важлива не лише в любові. Якщо у керівника з підлеглими біоритми співпадають, то проблем у такому колективі буде менше. Ще одна дослідниця прийшла до парадоксального, на перший погляд, висновку: коли між партнерами немає емоційної сумісності, то секс у таких пар цікавіший. Техніка сексу сама собою має значення, але цей нюанс теж важливий. До речі в англійського принца Чарльза із принцесою Діаною не співпадали фізичні біоритми, а ось з Каміллою Паркер, з якою він одружився після смерті леді Ді, всі біоритми майже сходяться. Існують певні проблеми і в принца Уїльяма, який збирається одружуватися з Кейт Міддлтон. Сумісність біоритмів цієї пари становить: інтелектуальна — 92 відсотки, емоційна — 99, а фізична — лише 8. Не найгірший варіант, але побачимо років через десять. Варто згадати про батьків Уїльяма, де фізична сумісність сягала лише 17 відсотків, і ми знаємо, до чого це призвело.

— Ви кажете, тема сумісності вам вже не цікава. Що досліджуєте зараз?

— Давно й потроху цікавився астрологією. Завжди хочеться докопатися до суті того чи іншого явища. Досліджую, зокрема, астрологічні транзити, тобто переміщення планет Сонячної системи. Ось найкритичніші за останні 120 років в історії людства три періоди: 1900 — 1910 роки, 1929 — 1937, 2008 — 2016. Тобто остання криза почалася у травні 2008-ого року, зараз ми пожинаємо лише її наслідки. Але найгірше ми вже пройшли у липні — серпні. Ще складним буде період у березні, коли Юпітер, а потім ще й Уран перемістяться в Овен. Це зумовить певні збурення. Єгипетський варіант може повторитися в інших точках планети. Цікава така закономірність: через чотири роки після завершення кожного із критичних періодів починалася війна. У 1914-ому — Перша світова, у 1941-ому — Велика Вітчизняна війна. Якщо йти від цього, то у 2020-ому, тобто через чотири роки після 2016-ого, можна чекати повторення цього сценарію.

— Ви хочете сказати, що через десять років може початися третя світова війна?

— Я нічого не хочу сказати. Лише констатую те, що кажуть цифри й планети. Хотів би поспілкуватися з кимось на цю тему, але не можу знайти, хто б досліджував це. Знаю, що Ленінградська школа астрології темою астрологічних транзитів займалася, а більше ніякої інформації не знайшов.

Ніна РОМАНЮК.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.

© 2002 - 2017 Александр Высоцкий. Материалы сайта защищены авторским правом. Свидетельство № 9221.
Любое воспроизведение материалов сайта - только с письменного разрешения автора.